POLEPSZANIE I BUDOWANIE ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ

1. Analiza potrzeb oraz możliwości inwestycyjnych oraz kredytowych

Jeżeli chcesz kupić nieruchomość w celu zaspokojenia swoich własnych potrzeb mieszkaniowych, czy też z myślą o wynajmie pomożemy Ci pozyskać dokładnie taki kredyt, jakiego potrzebujesz. Zawsze bierzemy pod uwagę zarówno Twoje obecne plany, jak i te, które dopiero mogą nastąpić. Zbudujemy dla Ciebie plan działania, który zabezpieczy Cię, najlepiej jak jest to możliwe!

2. Budowanie planu działania (krótko oraz długoterminowego)

Jaką nieruchomość chcesz kupić?

Jaka jest Twoja zdolność kredytowa?
W jakim celu kupujesz nieruchomość?
Czy będziesz w niej mieszkać, czy może ją wynajmiesz?
Czy chcesz kupić nieruchomość z wkładem własnym?
Jakie są Twoje plany na przyszłość?
Czy planujesz zakupić w kredycie kolejne nieruchomości?

Te i inne pytania pomogą nam stworzyć dla Ciebie plan działania, na najbliższe tygodnie, a nawet lata. A dobry plan to fundament sukcesu. Planując, zyskujesz na niższej racie ze względu na wybranie najlepszej oferty. W efekcie będziesz mógł kupić w kredycie na osobę fizyczną nawet cztery i więcej nieruchomości!

3. Przygotowanie ofert kredytowych spełniających potrzeby i oczekiwania

 Doskonale zdajemy sobie sprawę, z tego, że każdy ma inne potrzeby. Z tego powodu nasze oferty przygotowywane są specjalnie dla Ciebie – wszystko zależy od Twoich potrzeb oraz możliwości. Pomożemy Ci zrealizować Twoje cele niezależnie od tego, czy chciałbyś mieć po prostu możliwie najniższą ratę lub też kupić nieruchomość z jak najmniejszym wkładem własnym.

4. Podpisanie umowy kredytowej i wypłata kredytu

Umowa kredytowa, często pisana jest językiem trudnym do zrozumienia. My wyjaśnimy Ci wszystkie niejasne kwestie związane z tym dokumentem oraz jeżeli znajdą się w niej zapisy niebezpieczne – na pewno Cię o tym poinformujemy. Pamiętaj! Umowę kredytową możesz podpisać w dowolnym miejscu za granicą lub w Polsce, niezależnie od tego w którym mieście pracuje Twój Doradca. Po podpisaniu umowy kredytowej przychodzi czas na spełnienie warunków do wypłaty kredytu. Współpracując z nami będziesz dokładnie poinformowany co, jak i gdzie należy zrobić, aby kredyt został wypłacony jak najszybciej.

5. Monitoring klienta i dalsza współpraca

Jeżeli po wypłacie kredytu, będziesz miał jakiekolwiek pytania, napisz lub po prostu do nas zadzwoń.

Zapraszamy do współpracy.